DESCOPERA CAT DE UȘOR ESTE SĂ LUCREZI ÎN STRĂINATATE GERMANIA, ITALIA, ANGLIA

ADAUGA ACUM CV-UL TAU!

Job Masters Romania
Lista posturi disponibile

Job Masters cauta sa angajeze: Inginer mecanic sculer

Descriere:

Se cauta inginer mecanic pentru o companie de renume cu peste 75 de ani experienta in dezvoltarea si productia de microfiltre si filtre de precizie.
Responsabilitati:
- Pregătirea, coordonarea și punerea în funcțiune a instrumentelor de înaltă performanță pentru masina de turnare prin injecție
- Exploatarea de masini unelte convenționale si masini controlate de computer, în principal echipament de rectificat
- Fabricarea de piese de precizie pentru matrite din plastic prin procedeul prelucrararii prin aschiere de metal și plastic
- Optimizarea instrumentelor existente cu privire la stabilitate și randament
- Servicii de reparatie si intretinere a echipamentelor existente

Cerinte:

formare profesionala ca sculer, specializarea matriter
cel puțin 5 ani de experiență ca sculer cu specializare în matrite din plastic
experiența în construcția și reglarea de matrite de injectie pentru piese de mici dimensiuni
siguranta in operarea masinilor conventionale de aschiere
spirit de echipa, dedicat postului, comunicativ, cu o gandire orientata pe solutii si costuri
persoana de incredere pe care se poate baza
limba germana nivel minim A2
permisul de conducere constituie un avantaj

Ce va ofera acest post:

un rol interesant intr-o companie de succes cu gândire orientata pe viitor
loc de munca pe termen lung
program de lucru flexibil
salariu competitiv, bazat pe performanta: 10,61 Eur/ora BRUT - pentru inceput / 14 Eur/ora BRUT - in functie de performante
24 zile de concediu platite/an
program de lucru FULL TIME

Tipul contractului: PERMANENT
Limba straina: GERMANA A2

Persoana responsabila
Anca Tudor
Email: cv@jobmasters.ro

ADAUGA ACUM CV-UL TAU! Fi primul care aplica!